4 320 ₴
4 233,60 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Напряжение | 22.2 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 12 600 мА•г |
| Вес | 1260 г кг |
| Конфигурация | 6S3P |
| Макс. струм навантаження | 130А |
| Розміри | 130x65x77 мм |
| Струм зарядки | 4-16А |
| Тип | Molicel INR21700-P42A |