2 940 ₴
2 881,20 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 8 000 мА•г |
| Вес | 860 г кг |
| Конфигурация | 6S2P |
| Макс. струм навантаження | 80А |
| Напряжение | 15-25.2В В |
| Розміри | 130x45x77 мм |
| Струм зарядки | 4-16А |
| Тип | Molicel INR21700-P42A |