


2 566 ₴
2 181,10 ₴
Керований комутатор мережевий POE GV-017-AI-4+1P має 4 порти 10/100 Mbit з підтримкою IEEE802.3AT/AF і 1 порт UP-Link 10/100 Мbit.
Передача даних та живлення на відстані 250 метрів. Металевий корпус. Світлодіодна індикація активності портів. Підключення VMS, статистика енергоспоживання POE, налаштування параметрів, перевірка журналу, оновлення прошивки, топологія мережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GreenVision |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 30 мм |
| Входное напряжение | AC100-240V 50/60HZ |
| Гарантийный срок | 18 мес. |
| Длина | 110 мм |
| Количество LAN портов | 10/100Mbps |
| Материал корпуса | Металл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 82 |