

1 199 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | є |
| Антена | зовнішня |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додаткові функції | Підтримка IPTV, Підтримка WPS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 9В |
| Харчування | DC 9V |
| Підтримка 3G/4G (LTE) | Немає |
| Порти | 4 x 10/100, 1 WAN |
| Пропускна здатність порту | 100 Мбіт/с |
| Процесор | Single-Core CPU |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Розміри, мм | 229.9 х 144.2 х 36.9 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac |
| Тип пристрою | бездротовий маршрутізатор |
| Струм споживання, мА | 850 |