

13 224 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| АКБ у комплекті | Немає |
| Вага, г | 4000 |
| Можливість розширення охоронних зон | є (до 20 зон) |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гарантія, міс | 36 |
| Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м | 1000 |
| Інтерфейсні порти | RS485, USB |
| Канали зв'язку | GSM (тільки GPRS) через M-GSM |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість виходів | 2 оповіщення, 2 релейних, пожежа, несправність |
| Кількість охоронних зон | 8 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в зоні | 24 В |
| Напруга живлення / джерело живлення | 220 В (50 Гц) |
| Харчування | AC 220V |
| Під'єднання сирени | до 32 |
| Потужність споживання, Вт | 50 |
| Програмування | ПЗ для Windows/Android |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Протокол роботи | МІСТ |
| Робоча температура, °C | -10 ~ +40 |
| Резервне живлення | 2 АКБ ємністю 7 або 9 А·год |
| Розміри, мм | 350 х 370 х 96 |
| Сумісність | неадресні протипожежні системи TIRAS PRIME |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип пристрою | ППК пожежної сигналізації |
| Струм споживання, мА | 800 |