41 040 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Разрешающая способность (Мп) | 2 |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 1950 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Дальность подсветки, м | 100 |
| Интерфейсные порты | RJ-45 (10/100/1000M) |
| Количество потоков | 3 |
| Компрессия видео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Материал | Металл |
| Матрица | 1/1.8" CMOS |
| Напряжение питания / источник питания | DC 12В / PoE |
| Питание | DC 12V/PoE |
| Поддержка PoE | є |
| Потужність споживання, Вт | 16,8 |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Рабочая температура, °C | -30 ~ +60 |
| Разрешающая способность камеры | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри, мм | 144 х 347 |
| Сетевые протоколы | SMTP, HTTP, Bonjour, 802.1x, QoS, FTP, PPPoE, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, SNMP, UPnP, IPv4/IPv6, TCP/IP, HTTPS, SFTP, SSL |
| Скорость записи | 25fps |
| Совместимость | ONVIF, CGI, ISAPI |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3at |
| Степень защиты | IP67 |
| Технологии | Darkfighter |
| Тип корпуса | циліндр |
| Тип объектива | трансфокальний (моторизований) |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Ток потребления, мА | 1190 |
| Тревожные входы/выходы | 2/2 |
| Угол обзора по вертикали | 23.3°-8.64° |
| Угол обзора по горизонтали | 42.5°-15.1° |
| Угол обзора по диагонали | 49.6°-17.3° |
| Фокусное расстояние | 8–32 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, вторгнення в область, визначення цільових типів (людина / транспорт), захист периметру, розпізнавання автономерів |
| Чувствительность, Люкс | 0.0005 |