



4 599 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi модуль | немає |
| Гарантія, міс | 60 |
| Додаткові функції | Підтримка IPTV, Підтримка VPN, Удаленное управление |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12В / 1А |
| Оперативна пам'ять | Flash NAND 128 Мб, RAM DDR4 512 Мб |
| Харчування | DC 12V |
| Підтримка PoE | немає |
| Порти | USB, 1 x SFP, 5 x 10/100/1000 Ethernet |
| Потужність споживання, Вт | 7.5 Вт із підключеним USB 3.0 |
| Пропускна здатність порту | 1000 Мбіт/с |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Розміри, мм | 226×131×35 |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3z, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Тип пристрою | маршрутизатор |
| Струм споживання, мА | 1000 |