11 399 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 782 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Жорсткі диски | 1 SATA HDD до 16 ТБ |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100M), HDMI, 2 x USB 2.0 |
| Кількість під'єднуваних IP-камер | 16 |
| Компресія відео | H.264, H.265, JetSparrow |
| Лінійка продуктів | Baseline |
| Напруга живлення / джерело живлення | 110–240 В, 50/60 Гц |
| Потужність споживання, Вт | 24 |
| Робоча температура, °C | 0 ~ +40 |
| Резервне живлення | CR2032, 3 В |
| Розміри, мм | 212×212×64 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип установки | внутрішнє |
| Тип пристрою | NVR відеореєстратор |
| Струм споживання, мА | 0,6 A |
| Функціональні особливості | виявлення об'єктів з ШІ, виявлення руху, функція «Відеостіна» |
| Колір | Білий |