Продавець Маркет технічних систем безпеки "BezpekA-Company" розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
330 відгуків
Отримайте зарядну станцію EcoFlow, під замовлення з Європи.EcoFlow з Європи

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день. (або пишіть у Viber 0988833038)

Технічні системи безпеки
Графік роботи
  • Понеділок
    09:0018:00
  • Вівторок
    09:0018:00
  • Середа
    09:0018:00
  • Четвер
    09:0018:00
  • Пʼятниця
    09:0017:25
  • Субота
    10:0015:00
  • Неділя
    Вихідний
Контакти
+380 (73) 883-30-38
Київ
+380 (95) 883-30-38
Київ
+380 (67) 883-37-38
Черкаси
Маркет технічних систем безпеки "BezpekA-Company"
Кучер Олександр
Почтовый индекс: 02175 ул. Ревуцкого 33, Київ, Україна
bezpekashop0@gmail.com
  • Viber0738833038
  • Telegram0738833038
  • Viber+380958833038
  • Telegram+380958833038
+380 (73) 883-30-38
+380 (95) 883-30-38
+380 (67) 883-37-38

Комутатор POE з вбудованим SFP (B) 48V-57V, 8 портів PoE + 1 порт Ethernet FX 155 Мбіт / с (UP-Link) SC / FC / ST 1550nm, 802.3af,

3 452 ₴

  • В наявності
  • Код: YGT16181
Комутатор POE з вбудованим SFP (B) 48V-57V, 8 портів PoE + 1 порт Ethernet FX 155 Мбіт / с (UP-Link) SC / FC / ST 1550nm, 802.3af,
Комутатор POE з вбудованим SFP (B) 48V-57V, 8 портів PoE + 1 порт Ethernet FX 155 Мбіт / с (UP-Link) SC / FC / ST 1550nm, 802.3af,В наявності
3 452 ₴
+380 (73) 883-30-38
Київ
  • +380 (95) 883-30-38
    Київ
  • +380 (67) 883-37-38
    Черкаси
+380 (73) 883-30-38
Київ
  • +380 (95) 883-30-38
    Київ
  • +380 (67) 883-37-38
    Черкаси
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Коммутатор POE BLY-1F8EP 48V с 8 портами POE

Тип источника питания: внешний блок питания 52 В 1,85 А

Диапазон входного напряжения: 48 ~ 56В постоянного тока

Количество и параметры сетевых портов POE: 8* Downlink Ethernet портов 10/100 Мбит/с

Расстояние передачи: Downlink порты: 100м. (возможно увеличение до 200 м. при скорости 10 Мбит/с), Uplink порт: 100м.

Количество и параметры оптических портов SC/FC/ST: 1*155 Мбит/с, длина волны 1550nm

Расстояние передачи по оптическому кабелю до 25 км

Среда передачи данных: кабель типа «витая пара» Cat5e / 6

POE Стандарты: IEEE802.3af

Мощность PoE на порт: 15,4 Вт

Сетевые стандарты: IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 100BASE-TX/FX, IEEE802.3az

Рабочая температура: 0~55 С, влажность 0~95% (без образования конденсата)

Корпус: металл

Цвет черный
Основні
СтанНовий
Користувацькі характеристики
Безготівковий розрахунокДа
Безготівковий розрахунокТак
ВиробникVoltronic
Гарантійний термін12 міс.
Інформація для замовлення
  • Ціна: 3 452 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner