3 790 ₴
3 221,50 ₴
Запроваджуючи передові технології в рішення для безпеки, IP камера GV-186-IP-ECO-AD-DOS40-30 SD підходить для зовнішнього відеоспостереження, забезпечуючи безмежні можливості для контролю територій. Завдяки 4 мегапіксельній матриці, ця камера гарантує вражаючу якість зображення вдень та вночі, дозволяючи фіксувати навіть найдрібніші деталі.
Завдяки високій роздільній здатності, камера здатна забезпечувати якісні зображення, які без проблем масштабуються для виявлення важливих деталей. В її основі лежить матриця, яка має на 50% більше пікселів у порівнянні з стандартними IP камерами (1080Р), що робить її ідеальним вибором для відеоспостереження.
Камера GV-186-IP-ECO-AD-DOS40-30 SD має рейтинг захисту IP67, що свідчить про її надійність у різноманітних атмосферних умовах. Жодна екстремальна температура чи дощ не можуть вплинути на її функціонування.
Камера обладнана слотом для SD-карти, що забезпечує зручність у архівації даних. Це дозволяє легко переносити файли на інші носії та зберігати їх на необхідний термін. Завдяки вбудованому мікрофону, окрім перегляду відео, Ви також можете прослуховувати аудіо, що надає додатковий рівень інформації.
Ця камера спроектована для безперебійного спостереження в будь-який час дня і ночі, забезпечуючи відмінну якість зображення навіть у темряві завдяки потужному інфрачервоному підсвічуванню. Дальність підсвічування до 30 метрів забезпечує чіткість зображення в нічний час, автоматично активуючи підсвічування при настанні темряви.
Виявлення вторгнень по периметру (PID). Це дозволяє оперативно реагувати на позаштатні ситуації. Записані зображення стають доказовим матеріалом у випадку шахрайств чи злодійств.;
LCD - Виявлення перетинання ліній;
AD - Тривожне оповіщення за допомогою синьо-червоних лампочок та сирени;
power in-out - При живленні камери від POE, на кабель живлення "12В" видається 12В від самої камери для живлення зовнішніх пристроїв (наприклад, додаткових датчиків).
До камери можна під'єднати блок безперебійного живлення, що забезпечить стабільну роботу системи відеоспостереження незалежно від зовнішніх обставин.
Карта пам'яті не входить до комплектації! Замовити картку SD для камери відеоспостереження можна за посиланням .
Для самостійного встановлення Вам доступні скорочена та детальна інструкції зі встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
Оберіть IP камеру GV-186-IP-ECO-AD-DOS40-30 SD та забезпечте надійний захист Вашої території вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,45 |